Правила

1. Спілкування
1.1. Заборонено ображати інших користувачів прямо або побічно, так само заборонені образливі висловлювання на адресу членів адміністрації або всього проекту в цілому.
1.2. Заборонено образа рідних/родичів учасників проекту.
1.3. Заборонений флуд (багаторазово повторювані або безглузді повідомлення).
1.4. Заборонені нецензурні, двозначні, образливі, або провокують слова. Будь-які скорочення матюкливих слів теж є матюкливими словами, такі, наприклад як, я тупий, йух, едорас, бла, мля, цук, пля і т.д.
1.5. Не слід багаторазово писати верхнім регістром (через клавішу шифт або капс лок) фрази, що закликає до чогось чи благальні про допомогу.
1.6. Користувачі не мають права обговорювати, оскаржувати і висловлювати свої емоції з приводу роботи адміністрації.
1.7. Заборонені будь погрози на адресу адміністрації.

2. Взаємодія з адміністрацією
2.1. Заборонено звертатися до Адміністрації без крайньої необхідності. Будь-яке звернення до Адміністрації повинно містити чіткий виклад проблеми.
2.2. Заборонено неповажне ставлення до Адміністрації, образи, погрози і т.п.
2.3. Заборонено навмисно вводити Адміністраторів в оману.
2.4. Все не увійшло в дані правила - залишається на розсуд адміністрації.

3. Адміністрація сервера
3.1. Адміністрація не несе відповідальності за втрату в результаті не знань правил, неуважності, або помилок баз даних і серверного ПЗ. Відповідальність несе користувач!
3.2. У разі необхідності адміністрація має право на втручання і застосування санкцій.
3.3. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в правила без пояснення причин, цілей даних змін і попередження користувачів.
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!