Сезон 5. Серія 5. Фанат проти природи / Fan vs. Wild

У цьому випуску Беар бере двох своїх шанувальників у канадську глуш спробувати вижити в негостинних умовах. Їм і так страшно, а ще й доводиться їсти всяку гидоту разом з Беаром.
 • avatar

  Костя

  10 Травня 2011, 23:00:24
  Прикольно !!! Жаль что в Украине нету отбора на выживание , но хотя серавно он бы украинский или русский язык непонял!!!
 • avatar

  Богдан

  16 Травня 2011, 19:24:34
  Костя,
  Вы бы не один хотели бы попробовать выжить в экстремальных ситуациях с Беаром... думаю, что желающих хватило бы на несколько сезонов)))
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!