Сезон 4. Серія 6. Гід по виживанню від Беара 2 / Bear’s Ultimate Survival Guide 2

У цьому спеціальному випуску програми Беар Гріллс повертається до ключових принципів і методів виживання, якими він користується у всіх місцях на планеті - в пустелі, в болотах або в засніжених горах. У його розпорядженні тільки ніж, кремінь і пляшка води, але завдяки винахідливості і навичкам виживання Беар знаходить дорогу до цивілізації. По дорозі йому доводиться долати небезпечні території, зустрічатися з хижаками, будувати притулку і шукати воду і їжу. Він виявляється у майже безвихідних ситуаціях. Під пильним оком камери Беар демонструє методику виживання, використовуючи знання, отримані під час військової підготовки, і силу духу, що допомагає йому не загинути в цих екстремальних географічних і кліматичних умовах.
 • avatar

  DanielAnelA

  25 Березня 2017, 04:56:15
  Наш магазин пневматического вооружения и продукции для активного времяпрепровождения предлагает широкий выбор пневматики (воздушек) и сопутствующей продукции к ним. Мы предлагаем товары для активного досуга - для охоты, рыбалки, туризма, спортивной стрельбы и т.п. crosman в нижнем новгороде. Мы также продаём сопутствующие товары, такие как шарики BB, различные пули, баллончики СО2, средства по уходу за оружием. У нас в онлайн-магазине богатый выбор арбалетов и луков, оптики, биноклей, товаров для туристов и походных ножей.
  В большом ассортименте также представлена одежда для охотников, рыболовов и туристов, она включает костюмы, тёплое бельё, обувь, перчатки, свитера. пневматическая винтовка в новосибирске. Для рыболовов мы можем предложить очень популярные сейчас недорогие эхолоты.
  Портал GUN54.RU есть также справочно-информационным ресурсом г. Новосибирск. Здесь вы сможете узнать вс
 • Ваш коментар:

  Ім'я:
  E-mail (прихований):
  Код:
  captcha
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!