Сезон 2. Серія 7. Їжа Беара / Bear Eats

им харчуватися, якщо ви опинилися в найсуворіших умовах у світі? Беар Гріллс розповість, як обійтися тим, що дала природа, і не померти від голоду.
 • avatar

  NinoUphok

  9 Жовтня 2017, 00:42:45
  В сети целый ряд позновательных заметок о пикантном положении и роддомах, но они какие-то неточные. Недостает наименований перинатальных центров, адресов, советов реальных врачей. А хотелось бы увидеть свежую речь, жизненную в данном году – с новейшими технологиями, тарифами и новостями.
  Безупречно, чтобы вдобавок и полезная информация для будущих и настоящих матерей. Все это обнаружила именно тут. Точно, конкретно, с примерами из настоящей жизни, рассказами специалистов. Часто захожу на интернет-сайт, если ребенок болеет.
  определить пол ребенка по обновлению крови
 • Ваш коментар:

  Ім'я:
  E-mail (прихований):
  Код:
  captcha
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!