Джейк Джилленголл їсть черв'яка

Джейк Джилленголл їсть черв'яка В ексклюзивному першому епізоді прем'єри сезону шоу на Discovery Channel, зірка Джейк Джилленголл разом з Беаром Ґріллзом справляється з деякими з найгірших умов, відомих людині, і все це заради пригод.

"Це один з тих моментів, коли ти обличчям до свого страху", сказав Джейк Джилленголл.

Як і кожен епізод Беара Ґріллза, цей також не обійшовся без делікатесів, які вони знайшли біля річки. Спочатку вони смакували коренем, а потім перейшли до головної страви - черв'яків.

"Я тримаю тебе черв'як!", сказав Беар. "Це ваш перший черв'як?", запитав Беар пропонуючи Джейку черв'яка. "Перший", зізнався Джилленголл.

Мабуть, це не найсмачніша закуска, але він зробив це для телебачення. Це не багато, але черв'як складається з великої кількості білка, який так необхідний у боротьбі за виживання, коли кожна така невеличка знахідка визначає: вижив ти чи загинув.

Дивитися онлайн Вижити будь-якою ціною з Джейком Джилленголлом / Men vs. Wild with Jake Gyllenhaal (Сезон 7 / Серія 1)
11 Червня 2011, 18:38:29
0
7007
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!