Джейк Джилленголл відкриває свою дику сторону

Джейк Джилленголл відкриває свою дику сторону 30-річний актор Джейк Джилленголл приєднується до Беара Ґріллза у шоу "Вижити будь-якою ціною" для дводенної пригоди в Ісландії. В Ісландській пустелі майбутньої прем'єри сезону шоу 11 липня, Джилленголл перевіряє свої навички виживання під час прогулянки серед вулканів і льодовиків.

За даними Discovery Channel, шоу буде перевіряти як зірка зможе виживати в непередбачуваній і невблаганній природі. Протягом цих двох днів Ґріллз і Джилленголл не забудуть чарівного ісландського пейзажу, де переважають гори, величезні льодовики і деякі з найактивніших вулканів в Європі.

"Для мене - це все відкриття", сказав Джилленголл.

Ґріллз пояснив: "В дикій природі це завжди дуже показово - не тільки фізично, але й подумки. Ви повинні посміхатися, коли мало сил, Ви втомлені та виснажені, бути в змозі протистояти своїм страхам і просто продовжувати робити це. Джейк виявився готовим до цих факторів".

Дивитися онлайн Вижити будь-якою ціною з Джейком Джилленголлом / Men vs. Wild with Jake Gyllenhaal (Сезон 7 / Серія 1)
20 Травня 2011, 20:52:08
0
4387
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!