Людина проти Сіднею

Людина проти Сіднею Британський авантюрист Беар Гріллс використає свої божевільні навички в дикій природі у спробі вижити в глубині австралії.

Преса нетерпляче спостерігала з вершини престижного готелю, як Беар Ґріллз вистрибнув з вертольота на його дах.

Ґріллз в країні з метою популяризації останньої серії його документального шоу. У першому з двох епізодів, які відбуваються в дикій австралії, Ґріллз стрибає з вантажного літака воєнного періоду в північній території Автралії. Під час перебування в Арнемленді, Ґріллз повинен застосувати свої навички виживання у випробуванні, коли він зіштовхується із пекучою температурою та із 100 000 крокодилів. Другий епізод показує Ґріллза на безлюдному острові в протоці Торрес. Озброєний тільки палицею, він повинен перетнути кишащі акулами води та піднятися по вулканічній скелі.

На прес-конференції в Сіднеї, ведучий та комік Мерік Уотс задав кілька запитань Беару Ґріллзу. "Ви повинні бути дуже обережні, коли ви в болотах, де в солоній воді більше крокодилів, ніж людей", сказав Ґріллз, коли його запитали про небезпеку через яку він пройшов на північній території. "Я дуже пишаюся усім австралійським шоу. Я був напружений протягом всього періоду". Ґріллз зізнався, що він найбільше побоюється чотирьох речей у своєму житті: льодовиків, тріщин, білої води та крокодилів в солоній воді. Беар насправді виявився вельми скромною людиною та вшанував пам'ять тих, хто мав вплив на його життя. "Це був великий шок", Ґріллз говорив про смерть товариша-приборкувача, Стіва Ірвіна. "Він був моїм величезним героєм. Я зростав люблячи Стіва Ірвіна. Я любив його ентузіазм. Це нагадало мені, що навіть якщо це шоу на телебаченні, це не дає ніяких гарантій. Я думаю, люди очікують, що ви будете в безпеці, але це не так. Ми працюємо в різних складних місцях з невеликою групою людей".
1 Травня 2011, 22:39:45
0
6283
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!