Реаліті-шоу рятує життя підлітка

Реаліті-шоу рятує життя підлітка 14-річний хлопчик, який опинився в засніжених горах Орегону, катаючись на лижах у переддень Нового Року, сказав, що використовував навички, отримані з реаліті-шоу, щоб знайти вихід з лісу.

Джейк Денем з Портленду був знайдений після дев'яти годин пошуку. Він заблудився на горі у штаті Орегон, де температура сягала аж -17 градусів по Цельсію. Підліток побудував невелику печеру із снігу, щоб зігрітися.

Він пояснив, що ці корисні навички виживання він дізнався із двох його улюблених TV-шоу: "Вижити будь-якою ціною" і "Наука виживання". "Я люблю ці шоу", сказав він в інтерв'ю ABC.

"Почало темніти і я бачив зірки. Я бачив Венеру – це була червона і велика зірка. Я вирив канал вверх гори так, щоб вітер дув над ним", сказав Денем. Підліток розповів, що через три години він побачив вертольоти, які проліталі над ним, але вони не повернулися. Посилаючись на те, що він дізнався з "Вижити будь-якою ціною" та "Наука виживання", він сказав, що виявив лижні траси і слідом за ними спустився вниз з гори. "Я пішов вниз", сказав він: "А потім я побачив вогні".

Беккі Денем, мати Джейка, сказала, що вона вражена винахідливістю свого сина і його навичками виживання. "Я відчуваю, що я пережила щось абсолютно нереальне. Це феноменально", сказала вона: "Неймовірно було те, що Джейк був неушкоджений та перебував у відмінному стані".
"Рішучість", сказала вона: "Він дуже рішучий, коли він ставить перед собою складну задачу".
4 Березня 2011, 11:57:24
0
7303
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!