Поради виживання від Беара Ґріллза

Поради виживання від Беара Ґріллза Зірка "Вижити будь-якою ціною" Беар Ґріллз зробив свій шлях через пекучі пустелі і холодні тундри, смакуючи з відбірної кухні на цьому шляху. Сьогодні ввечері, він очолює групу в Кавказьких горах в Грузії, щоб провести ніч з вовками і повечеряти гнилим яйцем грифа. Ґріллз розказав свої основні правила виживання:

1. Будьте готові зїсти.
"Там довгий список противної їжі, але сирі яєчка козлів дійсно погані"

2. Пам'ятайте - це тимчасово.
"Коли Вам холодно, Ви втомлені, відчуваєте голод і спрагу, якщо Ви продовжуєте посміхатися в такі моменти - Ви збираєтеся вижити"

3. Дух має важливе значення.
"Що має більше значення, ніж всі виживання навички, знання та книги? Дух. Дух дуже важливий в такі важкі моменти"

Читайте також Ексклюзивні поради виживання від Беара Ґріллза.
21 Січня 2011, 13:48:59
4
10120
 • avatar

  virsavy

  24 Лютого 2011, 16:24:41
  мне нравится все серии выжить любой ценой
 • avatar

  аноним

  6 Червня 2011, 13:44:26
  Я тоже очень большой поклонник "выжить любой ценой" даже мягко говоря фан =)... Потому что один раз я как то умудрился заблудится в лесу когда мы с семьёй отдыхали на пикнике... я пробыл в лесу около 2-х дней (считая ночь) питаясь лесными ягодами, щавелем и личинками муравьёв... вот тогда то я и почувствовал себя на месте Беара Гриллса =)
 • avatar

  ванёк

  28 Липня 2012, 16:32:29
  согласен советы очень помогают даже когда я провалился под лёд вспомнил что надо успокоится и меньше двигаться минут 15 скорой ждал конечно ногти поломаны заболел зато живой
 • avatar

  Егор

  11 Листопада 2013, 22:28:48
  Спасибо ему за советы выжить в дикой природе.Я смотрю и запоминаю и может летом выберусь куда нибудь для экстримального путешествия.
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!