Зак Ефрон хоче знятись в "Вижити будь-якою ціною"

Зак Ефрон хоче знятись в "Вижити будь-якою ціною" Зак Ефрон не боїться зіпсувати свое гарне обличчя, щоб довести, що він може піти сам на сам з природою.

Беар Ґріллз, зірка серіалу "Вижити будь-якою ціною", сказав PopEater, що Зак зв'язався з ним щоб обговорити його появу у майбутніх епізодах шоу: "Зак Ефрон писав днями, що він хотів би зробити епізод разом. Ми буквально тільки що закінчили зйомки п'ятого сезону. Я зосередився тепер на сім'ї, маю невеликий відпочинок, і ми почнемо зйомки наступних серій у вересні. У нас є багато людей, які зацікавлені у зйомках таких епізодів, але це вибір за Discovery".

Ефрон не буде першим відчайдушним голівудцем із Ґріллзом на його шоу. В минулому році телеведучий Уїлл Феррелл був в пустелі з Беаром і перевірив його характер.
10 Січня 2011, 23:38:15
2
7352
 • avatar

  JesiJul

  13 Січня 2011, 15:58:54
  Было бы интересно посмотреть на Зака в джунглях поедающего здоровую личинку:) Большинство считают его слюнявым красивым мальчиком, наверно поэтому он хочет сняться в программе Эдварда!
 • avatar

  Марина

  6 Червня 2016, 14:00:13
  Яб хотіла щоб він полетів з Бером на острів та шукав собі їжу в морі.
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!