Новини

 • Беар Ґріллз повертається в Discovery шоу "Ultimate Survivors"

  Беар Ґріллз повертається в Discovery шоу "Ultimate Survivors"

  Діскавері і колишній ведучий реаліті-шоу "Man vs Wild" Беар Ґріллз, чиї шляхи розійшлися ще у 2012, взялися до роботи над новим проектом. Discovery Networks International каже, що експерт з виживання повернеться до нових закордонних відряджень в нових серіях "Bear Grylls: Ultimate Survivors".
  9 Травня 2013, 14:02:46
  1
  4523
 • Джейк Джилленголл їсть черв'яка

  Джейк Джилленголл їсть черв'яка

  В ексклюзивному першому епізоді прем'єри сезону шоу на Discovery Channel, зірка Джейк Джилленголл разом з Беаром Ґріллзом справляється з деякими з найгірших умов, відомих людині, і все це заради пригод. "Це один з тих моментів, коли ти обличчям до свого страху", сказав Джейк Джилленголл.
  11 Червня 2011, 18:38:29
  0
  7020
 • Джейк Джилленголл відкриває свою дику сторону

  Джейк Джилленголл відкриває свою дику сторону

  30-річний актор Джейк Джилленголл приєднується до Беара Ґріллза у шоу «Вижити будь-якою ціною» для дводенної пригоди в Ісландії. В Ісландській пустелі майбутньої прем'єри сезону шоу 11 липня, Джилленголл перевіряє свої навички виживання під час прогулянки серед вулканів і льодовиків.
  20 Травня 2011, 20:52:08
  0
  4388
 • Людина проти Сіднею

  Людина проти Сіднею

  Британський авантюрист Беар Ґріллз використає свої божевільні навички в дикій природі у спробі вижити в глубині австралії. Преса нетерпляче спостерігала з вершини престижного готелю, як Беар Ґріллз вистрибнув з вертольота на його дах.
  1 Травня 2011, 22:39:45
  0
  6282
 • Реаліті-шоу рятує життя підлітка

  Реаліті-шоу рятує життя підлітка

  14-річний хлопчик, який опинився в засніжених горах Орегону, катаючись на лижах у переддень Нового Року, сказав, що використовував навички, отримані з реаліті-шоу, щоб знайти вихід з лісу. Джейк Денем з Портленду був знайдений після дев'яти годин пошуку.
  4 Березня 2011, 11:57:24
  0
  7303
 • Поради виживання від Беара Ґріллза

  Поради виживання від Беара Ґріллза

  Зірка "Вижити будь-якою ціною" Беар Ґріллз зробив свій шлях через пекучі пустелі і холодні тундри, смакуючи з відбірної кухні на цьому шляху. Сьогодні ввечері, він очолює групу в Кавказьких горах в Грузії, щоб провести ніч з вовками і повечеряти гнилим яйцем грифа.
  21 Січня 2011, 13:48:59
  4
  10120
 • Зак Ефрон хоче знятись в "Вижити будь-якою ціною"

  Зак Ефрон хоче знятись в "Вижити будь-якою ціною"

  Зак Ефрон не боїться зіпсувати свое гарне обличчя, щоб довести, що він може піти сам на сам з природою. Беар Ґріллз, зірка серіалу "Вижити будь-якою ціною", сказав PopEater, що Зак зв'язався з ним щоб обговорити його появу у майбутніх епізодах шоу.
  10 Січня 2011, 23:38:15
  2
  7352
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!