Статті

 • Ексклюзивні поради виживання від Беара Ґріллза

  Ексклюзивні поради виживання від Беара Ґріллза

  Експерту з виживання та зірці шоу на Діскавері Беару Ґріллзу не привикати до пригод. В його списку багато екстремальних та небезпечних для життя вчинків. Ні для кого не секрет, що це йому вдається завдяки хорошій фізичній підготовці та вмінню імпровізувати. Свої основні поради Беар Ґріллз поділяє на такі ключові аспекти: захист, порятунок, продовольство, вода.
  18 Вересня 2012, 20:03:29
  1
  8476
 • Добуваємо вогонь методом Лучкова веретена

  Добуваємо вогонь методом Лучкова веретена

  Часто буває так, що Ви відправляєтеся у похід або просто на природу відпочити і перед цим довго готуєтеся, берете усе, що необхідно. Та буває так, що одну з найголовніших речей Ви все таки забули - сірники. В більшості випадків це не є великою проблемою. Багато з нас курить чи магазин зовсім близько, але в екстремальних ситуаціях вміння добувати вогонь за допомогою тертя може врятувати вам життя.
  6 Вересня 2012, 22:44:04
  0
  7473
 • Реаліті-шоу з виживання: розвага чи навчання?

  Реаліті-шоу з виживання: розвага чи навчання?

  Дивлячись телебачення сьогодні, мені стало цікаво чи реаліті-шоу з виживання зайшли надто далеко заради розваги? Телебачення пропонує безліч різних програм типу реаліті-шоу з виживання. Вони стверджують, що, спостерігаючи за зіркою шоу, яка переносить труднощі і проблеми, глядачі можуть дізнатися, як вижити у пустелі з обмеженими ресурсами.
  27 Січня 2011, 11:37:28
  6
  9365
Даний проект не є комерційним. Всі використовувані аудіовізуальні матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх виробника та охороняються Законом, а також міжнародними правовими конвенціями. Ці матеріали призначені тільки для ознайомлення - для інших цілей Ви повинні купити ліцензійний запис. Якщо Ви залишаєте у себе в якому-небудь вигляді ці аудіовізуальні матеріали, але не купуєте відповідний ліцензійний запис - Ви порушуєте закони про Інтелектуальну власність та авторське право, що може спричинити за собою переслідування по відповідних статтях існуючого законодавства. При копіюванні матеріалу активне посилання на наш ресурс є обовязковим!